CS Kosarom a câştigat în faţa lui FCM Dorohoi cu 1-0

Forma?ia local? de fotbal ?i-a mai trecut în cont 3 puncte, healing dup? etapa cu num?rul XVII a ligii III la fotbal, cialis care a avut loc vineri, 26 aprilie. La cap?tul celor 90 de minute de joc p??c?nenii s-au impus cu scorul de 1-0 în fa?a celor de la FCM Dorohoi, echip? care ocupa pozi?ia secund? în clasament la startul meciului.

Unicul gol al meciului a fost înscris de Agrigoroaei, în minutul 38 al primei p?r?i. Partida a fost una frumoas? cu multe faze de poart? ?i rat?ri. De remarcat este faptul c? forma?ia p??c?nean? ?i-a adjudecat toate cele 6 puncte din lupta cu forma?ia din Dorohoi. În tur echipa local? s-a impus cu acela?i scor. Atunci juc?torii au primit un bonus financiar de 900 lei.