CUPA MUNICIPIULUI PAŞCANI LA TENIS DE CÂMP. Vezi câștigătorii

După o lună de meciuri intense, au fost desemnaţi câştigătorii „Cupei Municipiului Paşcani la tenis de câmp” – 2017.

Toţi participanţii au primit diplome şi seturi de mingi, cei clasaţi pe primele trei locuri au primit şi premii în bani.

„Le mulţumim tuturor participanţilor şi susţinătorilor care au luat parte la acest eveniment şi îi aşteptăm la următoarea ediţie.” au spus organizatorii.

PREMIU SPECIAL a fost luat în acest an  TACIUC PETRU pentru CEL MA ÎN VÂRSTĂ PARTICIPANT.

  1. Categoria 8 – 13 ani masculin
Nr.

Crt.

NUMELE ŞI PRENUMELE LOCUL
1. DASCĂLU ANDREI I
2. UNGUREANU GEORGE II
3. MĂRIUŢA RĂZVAN III
4. VĂIDEANU VLAD ALEXANDRU participare

 

  1. Categoria 8 – 13 ani feminin
Nr.

Crt.

NUMELE ŞI PRENUMELE LOCUL
1. LUPU ANDRA ELENA I
2. MUNTEANU MEDEEA II
3. MUNTEANU ALEXIA III

 

  • Categoria 14 – 17 ani masculin
Nr.

Crt.

NUMELE ŞI PRENUMELE LOCUL
DIMITRIU EMILIAN I
TĂRĂBOANŢĂ LUCAŞ II
CHIHAIA ALIN III
ŞERBAN MIHAI participare
SAVINESCU ŞERBAN participare
ASMARANDI BOGDAN participare
MĂRIUŢA ANDREI participare
ŞERBAN GABRIEL participare

 

 

  1. Categoria 18 – 32 ani masculin
Nr.

Crt.

NUMELE ŞI PRENUMELE LOCUL
1. FLOREA  ALEXANDRU I
2. VERDEŞ LUCIAN II
3. GRĂDINARIU GABRIEL III
4. POPOAIA ALEX FABIAN participare

 

  1. Categoria peste 18 ani feminin
Nr.

Crt.

NUMELE ŞI PRENUMELE LOCUL
BALOTĂ DIANA I
BOBOC NICOLETA II
ANCUŢA ANA MARIA III

 

  1. Categoria 33 – 49 ani masculin
Nr.

Crt.

NUMELE ŞI PRENUMELE LOCUL
CORNEA  ADRIAN I
UNGUREANU SILVIU II
POPA CIPRIAN III
LANG VLAD participare
CONDURACHE IRINEL participare
BUCŞĂ DANIEL participare

 

  • Categoria 50 – 59 ani masculin
Nr.

Crt.

NUMELE ŞI PRENUMELE LOCUL
PANTELIMON SORIN I
HĂRMĂNESCU MIHAI II
MIHUŢ BENONE III
DONISAN CONSTANTIN participare
DOLHASCANU MIHAI participare

 

  • Categoria peste 60 ani masculin
Nr.

Crt.

NUMELE ŞI PRENUMELE LOCUL
1. TOFAN MIHAI I
2. HOGAŞ PETRICĂ II
3. TACIUC PETRU III
4. DAMIAN ION participare

Comentarii

comentarii