Rezultatele Campionatului Municipal de Minifotbal Paşcani

Municipiul Pa?cani g?zduie?te de câteva zile Campionatul Municipal de Minifotbal care se desf??oar? la PaboSports Pa?cani. Înscrierile au avut loc pân? pe 30 septembrie, buy cialis iar deschiderea campionatului pe 5 octombrie. În concurs sunt înscrise nou? echipe, online dup? cum urmeaz?: CSM Old Boys, Mega Profesorii, Pabo Sports, Proinvest, Autotrans Com, Gros Sound, Yanny, Arbitrii ?i Lincas.

cupa pabo sports la minifotbalCompeti?ia se împarte în 18 etape, cu echipe de câte 5 plus 1 membri, cu un joc tur-retur, iar durata partidelor va fi de 40 de minute, adic? 20 de minute repriza.

Dup? prima etap?, echipa Gros Sound ocup? primul loc dup? victoria cu 20-0 în fa?a celor de la Proinvest.