CSM Kosarom – a obţinut al treilea rezultat de egalitate consecutiv

csm - cehlaul foto 2_400_300

Echipa local? CSM Kosarom Pa?cani, healing pare c? nu poate trece peste pasa proast? în care a intrat. Forma?ia antrenat? de Romeo V?caru, a primit vizita celor de la Bucovina Pojorâta în etapa cu num?rul 7, din playofful pentru promovare, destinat forma?iilor din Liga a III a.

Bucovinenii au deschis scorul prin Buh?ceanu în minutul 25, îns? nu au apucat s? s?rb?toreasc? bine marcarea golului, pentru c? Nem?anu a egalat un minut mai târziu.

Ambele forma?ii au continuat s? rateze ocazii, iar la final, scorul a fost 1-1.

Este a treia partid? consecutiv?, în care p??c?nenii ob?in doar un rezultat de egalitate, dup? 0-0 acas?, cu FCM Dorohoi ?i 2-2 cu ?tiin?a Miroslava.

În cealalt? partid? disputat? ieri, FCM Dorohoi a trecut pe teren propriu de Petrotub Roman cu scorul de 4-1. Etapa se va încheia ast?zi, cu meciul dintre ?tiin?a Miroslava ?i Cetatea Târgu Neam?.

Etapa viitoare CSM Kosarom se va deplasa la Târgu Neam? unde vor juca în compania forma?iei Cetatea din localitate.